O nas - Emil Frey Motors sp. z o.o. (Kraków)
O nas

O nas

Początki grupy Emil Frey AG

Szwajcarska grupa Emil Frey AG działa już od 1924 roku. Została założona przez 26-letniego mechanika-entuzjastę motorów i sportów rajdowych, który postanowił stać się niezależny. Zdecydował połączyć swoją pasję z pracą zawodową i stworzyć własną firmę – warsztat naprawczy dla motorów i samochodów.

W tym roku roku grupa Emil Frey świętuje 100-lecie swojego istnienia. Emil Frey AG jest największą grupą dealerską w Europie i jest generalnym importerem 11 marek samochodów. W swojej sieci sprzedaje 42 marki samochodów.

Więcej informacji na: www.emilfrey.ch

Z początkowo skromnego warsztatu naprawczego powstała największa w Europie grupa mająca ponad 800 punktów dealerskich. 

Emil Frey i jego wyznaczniki jakości

W 1935 r. Emil Frey wystosował list do swoich klientów, w którym sformułował najważniejsze zasady, jakimi kieruje się jego firma.

  • sprzedajemy produkty najwyższej jakości w korzystnych cenach
  • świadczymy fachową pracę w przystępnych cenach
  • obsługujemy wszystkich klientów szybko i skrupulatnie

To właśnie te przekonania na stałe wpisały się w filozofię firmy, przyczyniając się do zaufania klientów i wysokiej renomy.

Pełna treść listu dostępna jest tutaj.

Emil Frey Motors Sp. z o.o.

W Polsce koncern Emil Frey AG obecny jest od 1999 roku wraz z powstaniem w Krakowie spółki Subaru Import Polska – oficjalnego i wyłącznego importera samochodów Subaru na terenie Polski.
Firma Emil Frey Motors Sp. z o.o. (do 31.08.2023 działająca pod nazwą Emil Frey Retail Polska) powstała w 1999 r. jako dealer samochodów marki Subaru z siedzibą przy ul. Josepha Conrada 45 w Krakowie.

W nowoczesnym obiekcie prowadzona jest sprzedaż samochodów Subaru, serwis mechaniczny, serwis blacharsko-lakierniczy jak również sprzedaż części zamiennych i akcesoriów.
Załogę Emil Frey Motors Sp. z o.o. tworzą wysoko wykwalifikowani pracownicy, którzy są do Twojej dyspozycji. 

Potwierdzeniem jest stałe utrzymywanie się w czołówce dealerów w rankingu sprzedaży samochodów.