Kontakt

Kontakt

Salon

Marcin Michalski
OBECNY
Kierownik dealerstwa

Marcin Michalski

Telefon: 12 687 30 51
603 888 398

Email: marcin.michalski@emilfrey.subaru.pl

Grzegorz Ryba
OBECNY
Specjalista ds. sprzedaży samochodów

Grzegorz Ryba

Telefon: 12 687 30 13
663 888 017

Email: grzegorz.ryba@emilfrey.subaru.pl

Bogusław Wróbel
OBECNY
Specjalista ds. sprzedaży samochodów

Bogusław Wróbel

Telefon: 12 687 30 12
603 888 062

Email: boguslaw.wrobel@emilfrey.subaru.pl

Renata Nowak
OBECNY
Specjalista ds. sprzedaży samochodów

Renata Nowak

Telefon: 12 687 30 11
605 888 072

Email: renata.nowak@emilfrey.subaru.pl

Serwis

Andrzej Kordzi
OBECNY
Kierownik serwisu

Andrzej Kordzi

Telefon: 12 687 30 33
609 888 105

Email: andrzej.kordzi@emilfrey.subaru.pl

Artur Śniadowski
OBECNY
Mechanik

Artur Śniadowski

Łukasz Ziarkowski
OBECNY
Mechanik

Łukasz Ziarkowski

Wiesław Buczek
OBECNY
Spec. ds. napraw blacharsko-lakierniczych

Wiesław Buczek

Telefon: 12 687 30 41
667 888 907

Email: wieslaw.buczek@emilfrey.subaru.pl

Robert Pałasz
OBECNY
Doradca Serwisowy

Robert Pałasz

Telefon: 12 687 30 32
601 888 170

Email: robert.palasz@emilfrey.subaru.pl

Piotr Bajołek
OBECNY
Doradca serwisowy

Piotr Bajołek

Telefon: 12 687 30 31
601 888 418

Email: piotr.bajolek@emilfrey.subaru.pl

Marek Bryg
OBECNY
Pracownik ds. gwarancji i napraw blacharsko-lakierniczych.

Marek Bryg

Telefon: 12 687 30 41
603 888 739

Email: marek.bryg@emilfrey.subaru.pl

Sławomir Bromblik
OBECNY
Mechanik

Sławomir Bromblik

Krzysztof Pawlik
OBECNY
Mechanik

Krzysztof Pawlik

Mariusz Skaber
OBECNY
Mechanik

Mariusz Skaber

Ubezpieczenia

Agata Matluch
OBECNY
Agent ubezpieczeniowy

Agata Matluch

Telefon: 12 687 30 00
603 888 613

Email: agata.matluch@emilfrey.subaru.pl

Części zamienne i akcesoria

Marek Habrat
OBECNY
Kierownik działu części

Marek Habrat

Telefon: 12 687 30 20
601 888 136

Email: marek.habrat@emilfrey.subaru.pl

Mariusz Rerak
OBECNY
Specjalista d/s części zamiennych

Mariusz Rerak

Telefon: 12 687 30 20
603 888 218

Email: mariusz.rerak@emilfrey.subaru.pl

Andrzej Szopa
OBECNY
Specjalista d/s części zamiennych

Andrzej Szopa

Telefon: 12 687 30 20
607 888 097

Email: andrzej.szopa@emilfrey.subaru.pl

Jak do nas dotrzeć?

Emil Frey Retail Polska

31-357 Kraków

Josepha Conrada 45

Sprawdź mapę dojazdu

Emil Frey Retail Polska

31-357 Kraków

Josepha Conrada 45

Salon

Telefon: 12 687 30 10

Email:salon@emilfrey.subaru.pl

pon - pt: 08:00 - 18:00

sobota: 08:00 - 15:00

Serwis

Telefon: 12 687 30 30

Email:serwis@emilfrey.subaru.pl

pon - pt: 08:00 - 16:00

sobota: 08:00 - 15:00

Blacharnia-lakiernia

Telefon: 12 687 30 40

Email:serwis@emilfrey.subaru.pl

pon - pt: 08:00 - 16:00

Magazyn części

Telefon: 12 687 30 20

Email:magazyn@emilfrey.subaru.pl

pon - pt: 08:00 - 16:00

sobota: 08:00 - 15:00